INFORMACJA PRASOWA 27października 2008

Ciszewski Public Relations S.A. i Confero Consulting przygotowali ofertę rynkową skierowaną do firm ze skandynawskim kapitałem

Ciszewski Public Relations S.A. (CPR) i Confero Consulting, firma o międzynarodowym know-how i bogatym doświadczeniu w pracy z firmami skandynawskimi, zawarły umowę o współpracy. W ramach umowy obie agencje  uruchamiają wspólną ofertę rynkową skierowaną do firm ze skandynawskim kapitałem działających na polskim rynku.

„Jestem niezwykle zadowolony z nawiązanej współpracy. Ciszewski PR to partner mający wieloletnie doświadczenie i wiedzę o polskim rynku PR, w pełni profesjonalny, oferujący szerokie spektrum usług. Nasi przyszli klienci będą mogli zatem czerpać z głębokiej wiedzy na temat lokalnego rynku oraz wysokich kompetencji konsultantów CPR wyspecjalizowanych w różnych sektorach biznesu” – powiedział Johan Puotila założyciel i dyrektor zarządzający Confero Consulting.

„Współpraca z Johanem Puotila z całą pewnością wzbogaci naszą ofertę o jego rozległe i unikalne doświadczenie. Johan  to wybitny praktyk w dziedzinie corporate communications, stake holder relations, external communications oraz  public affairs, który swoje know how zbudował pracując ponad 20 lat na wysokich stanowiskach w działach komunikacji na różnych międzynarodowych rynkach, w tym w Skandynawii, Stanach Zjednoczonych i Polsce” – skomentował Sebastian Hejnowski dyrektor zarządzający Ciszewski Public Relations.

„Obecnie firmy planując strategie muszą stawiać czoła wielu wyzwaniom rynkowym, w których unikalne zdolności i znajomość najlepszych praktyk biznesowych Johana Puotila mogą być niezwykle pomocne” – dodał Hejnowski.

„Dzięki naszej współpracy oferta skierowana do firm o skandynawskim kapitale będzie bardziej kompleksowa. Razem możemy zaoferować nie tylko lepsze doświadczenie rynkowe oraz umiejętności, ale także bardzo dobrą znajomość kultury biznesowej przyszłego klienta oraz możliwość świadczenia usług w jego rodzimym języku, czyli po szwedzku i fińsku” – skonkludował Johan Puotila.

Obecnie w Polsce działa blisko 1000 firm skandynawskich o kapitale fińskim, szwedzkimi i duńskim, zatrudniających w sumie prawie 100 tys. pracowników.  Udział inwestycji skandynawskich w Polsce szacuje się na 7,4 miliarda USD.

Umowa pomiędzy Ciszewski Public Relations i Confero Consulting została podpisana na czas nieokreślony.

Dodatkowe informacje:
Sebastian Hejnowski
Ciszewski Public Relations
tel.:  22  488 41  90
kom.: 600 032 357
email: shejnowski@publicrelations.pl

Johan Puotila
Confero Consulting
tel. +48-508-078 954
e-mail: info@conferopr.com
www.confero-consulting.com