"…zdobycie uznania i rozpoznawalności, może wpływać na wyniki biznesowe tak samo, jak wysokość udziałów w rynku…"
Sprawny i terminowy przepływ informacji wpływa na kształtowanie się takiego środowiska biznesowego, które stwarza dogodne warunki rozwoju przedsiębiorstwa. Wierzymy, że zdobycie uznania i rozpoznawalności, może wpływać na wyniki biznesowe tak samo, jak wysokość udziałów w rynku. Naszym celem jest ułatwienie skutecznego zarządzania firmą przez usprawnienie komunikacji oraz opracowanie i realizację strategii z zakresu public affairs. 
Confero - z łaciny debatować, omawiać, oddawać się czemuś, gromadzić, łączyć, składać w całość - dobrze opisuje firmę komunikacji strategicznej i public relations, która poświęca klientom maksimum uwagi, realizuje zlecenia zgodnie z otrzymanymi wytycznymi, stosuje dobrze przemyślaną strategię i taktykę, dobiera odpowiednich ludzi i korzysta z najskuteczniejszych kanałów i narzędzi komunikacji we właściwym czasie i we właściwej kolejności – a wszystko to, by współpraca przyniosła wymierne i namacalne korzyści.


Dziś firmy mają obowiązek, ale przede wszystkim prawo do skutecznej komunikacji z wszystkimi, którzy mogą mieć wpływ na ich funkcjonowanie – pracownikami, klientami, udziałowcami, decydentami czy mediami. Obsługujemy firmy różnej wielkości, od międzynarodowych korporacji po niewielkie start-upy. Wspieramy rozwiązaniami z wszystkich dziedzin komunikacji korporacyjnej i  public relations, wykraczających poza tradycyjne płatne usługi reklamowe.Nasza przyszłość zależy od satysfakcji klientów i od tego, w jakim stopniu przyczyniamy się do ich sukcesów. Nie bierzemy na siebie więcej, niż możemy udźwignąć i wywiązujemy się ze zobowiązań. Oferujemy doświadczenie, osobiste zaangażowanie i rzetelną obsługę za stawki, nie zawierające wygórowanych kosztów pośrednich.
Skupiamy się na rynku polskim, ale działamy też na rynkach Europy Centralnej, Skandynawii -Finlandii i krajów bałtyckich. Dzięki międzynarodowej sieci doświadczonych partnerów, pomagamy również w działaniach na skalę globalną.
O nas
Copyright Confero Consulting 2008
Traf w sedno…
Suomi
English
Cel bez planu jest tylko życzeniem.

Antoine de Saint-Exupery